ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
"СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"Меню сайту
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Вхід


Щодо сплати податків підприємствами лісового господарства у разі їхньої реорганізації 

Однією з основних особливостей лісового господарства, що відрізняє його від інших галузей,є наявність значних площ лісового фонду в підприємствах, які розташовані на території певних громад (селищних, сільських,міських). Реорганізація організаційно-виробничої структури лісової галузі викликала дискусії в суспільстві, зокрема стосовно сплати податків підприємствами лісового господарства відповідним територіальним громадам. Склад доходів та порядок їхнього надходження до бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад визначається Бюджетним та Податковим кодексами України. Зокрема, Бюджетним кодексом України (ст.ст.63,64) передбачено, що платежі з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів зараховують до бюджетів місцевого самоврядування за місцезнаходженням ( місцем розташування) відповідних природних ресурсів. Податок за лісові землі також сплачується на відповідний території за ставками, що встановлюють органи місцевого самоврядування згідно Податкового кодексу України (ст.284). Таким чином, рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів та податок за лісові землі при укрупненні лісгоспів зараховуватимуться до бюджетів територіальних громад. Податковим та бюджетним законодавством України передбачено також, що податок на доходи, нараховані працівникам відокремленого підрозділу перераховують до відповідного бюджету за місцезнаходженням саме цього відокремленого підрозділу. Такий порядок застосовують всі юридичні особи, зокрема такі, що мають філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, розташовані на території іншої територіальної громади. Утворення нового укрупненого лісгоспу,з відповідними структурними підрозділами та незмінність фонду оплати праці не призведе до зменшення надходжень податків до місцевих бюджетів. Таким чином, законодавство передбачає сплату податків до ст місцевих бюджетів за місцем розташування лісових ресурсів та за фактичним місцем роботи працівників підприємств лісового господарства!

 

 

 

За минулий 2020 рік, на підприємстві ДП "Старобільського ЛМГ" були проведені санітарно-оздоровчі заходи, щодо поліпшення санітарного стану лісів від шкідників та хвороб лісу на площі-911,26га, а саме: вибіркових санітарних рубок було проведено на площі-908,1га,ці заходи були проведені на ділянках пов'язаних в результаті пошкодження насаджень в осередках кореневої губки,комлевих та стовбурових гнилей, пошкоджених стихійними явищами (буревій,вітровал) та ділянок лісу пошкоджених лісовими пожежами. Суцільних санітарних рубок було проведено на площі-3,16га, проведення заходів пов'язаних в результаті лісових пожеж минулих років. Також за минулий 2020 рік на нашому підприємстві були проведені біологічні заходи з розвішування гнізд для птахів (шпаківень) в кількості 480 штук на площі 120га. В поточному році ДП "Старобільське ЛМГ" продовжує проведення санітарно-оздоровчіх заходів, щодо поліпшення санітарного стану лісів від шкідників та хвороб лісу, ділянок лісу пошкоджених стихійними явищами, насамперед ведуться роботи на ділянках лісу з розробки згарищ пошкоджених лісовими пожежами 2020 року та пожежами минулорічних років!

 

 

 

ЗАПЛАНОВАНІ ПУНКТИ ПО РЕАЛІЗАЦІЇ

ЯЛИНКОВОЇ ПРОДУКЦІЇ У 2020 РОЦІ

 

№ з/п

Лісництво

Торгові точки міста та населених пунктів

1

Старобільське лісництво

Лісництво, квартал Ватутіна,

вул. Монастирська (р-н монастиря), вул.. Горького ( р-н елеватора), пл.. Базарна ( р-н ринку), вул. Старотаганрозська (р-н МРЄО), р-н автовокзалу, с. Веселе, с. Шульгінка, с. Підгорівка, с. Калмиківка.

2

Новопсковське лісництво

Лісництво, р-н ринку, р-н ДК, р-н газопровіду,

с. Осиново, с. Заайдарівка, с. Піски, с. Новороссош, с.Донцівка

3

Білолуцьке лісництво

Лісництво, центр смт. Білолуцька, с. Танюшівка,

с. Можняківка, с. Павленково.

4

Новобілянське лісництво

Лісництво, с. Трембачево, с. Козлово, с. Пантюхіно, с. Ганусівка,  с. Кам'янка.

 

Державне підприємство "Старобільське лісомисливське господарство"

пропонує основні види продукції:

/prejskurant.jpg

/prejskurant2.jpg

 

 

 

До уваги мисливців!!!

Реквізити рахунків для сплати адміністративних послуг з мисливства.

–      за контрольну картку 10 грн.
–      за дублікат контрольної картки 30 грн.
–      за посвідчення мисливця 50 грн.
–      за дублікат посвідчення мисливця 100 грн.
Реквізити рахунків в Луганській області:
Р/р UA 958999980000034316879015454
УК у м. Сєвєродонецьк/М.СЄВЄРОД./22012500
Код ЄДРПОУ 37944909
МФО 899998
Код платежу 22012500
  Держмито – 1.70грн.
Р/р UA 248999980000031413700012080
УК у м. Сєвєродонецьк/М.СЄВЄРОД./22090100
Код ЄДРПОУ 37944909
МФО 899998
Код платежу 22090100

 

ДП «Старобільське ЛМГ» відкриває сезон полювання на фазана !!!

З 05.10.2019 року по 30.11.2019 рокувідкривається сезон полювання на самця фазана в мисливських угіддях Старобільського та Новопсковського районів. Звертатись по телефону по Старобільському району: 0999257007 Олександр Антонович, по Новопсковському району: 0502994158 Олександр Михайлович.

 

 

 

 

Реформування, фінансування, інвентаризація, ринок деревини: про що говорив Володимир Бондар на круглому столі «Лісова політика України: першочергові завдання»

13.09.2019
 

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар під час круглого столу у Національному університеті біоресурсів та природокористування на тему «Лісова політика України: першочергові завдання» (11.09.2019) розповів про:

- необхідність прийняття закону про Національну лісову політику, необхідні кроки в управлінській реформі та унормування статусу державної лісової охорони. Дивіться відео ТУТ

- необхідність бюджетного фінансування та створення Фонду розвитку лісового господарства. Дивіться відео ТУТ

- ринок деревини та мораторій. Дивіться відео ТУТ

- національну лісову інвентаризацію. Дивіться відео ТУТ

 
 
ГП «Старобельское лесоохотническое хозяйство» приглашает всех охотников области на охоту по водоплавающей дичи на знаменитые Лиманские озера: с.Лиман, Старабельский район, тел.0999257007-Дубовой Олександр Антонович.
 
 
З кожним роком збільшується кількість екологічно свідомих та активних українців. Молоді люди активно проводять акції по очищенню від сміття берегів річок, парків та лісових насаджень навколо міст, висаджують дерева та усіма способами намагаються покращити життя собі, оточуючим та майбутнім поколінням.
Однак потрапивши на прогулянку на берег річки чи до лісу, майже неможливо не натрапити на купи сміття залишеного після відпочинку, або навіть цілі стихійні сміттєзвалища. Для пересічних українців нормальним є викинути непотріб на узбіччя траси чи завести будівельне сміття до сусіднього лісу.
От і виходить, що вирішивши прогулятися у лісі, замість приємних вражень, квітів, ягід та грибів ми бачимо продукти життєдіяльності інших «туристів» та місцевих жителів.
Смітники - це вбивча шкода для диких тварин та птахів та один з найбільших каталізаторів лісових пожеж. Розкрадаючись вони отруюють ґрунтові води токсичними речовинами.

Законодавство передбачає покарання за засмічення лісу. Згідно із ст. 73 "Засмічення лісів відходами" Кодексу України про адміністративні правопорушення, це порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти п’яти (425 грн.) до п’ятдесяти (850 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти (850 грн.) до ста (1700 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тому працівники Старобільського лісомисливського господарства закликають не смітити у лісах!

 

 

Академік-секретар відділення біологічних наук Національної академії наук Білорусі Михайло Нікіфоров розповів про період тиші в Білорусії та дав поради, як виправити ситуацію в Україні:

"Ми сьогодні з українськими колегами обговорювали це питання. У нас він називається місячник тиші. У нас в Білорусії завжди був місячник тиші – на це виділявся один весняний місяць. Ми дізналися, що в Україні цей місячник триває значно довше – практично з березня і до червня. І тоді, звісно, якщо з господарської діяльності такий період виключити, виявляється це дуже серйозно в екстремальних ситуаціях, таких як короїдники. Це може виявитися критичним періодом і призвести до фатальних наслідків. Тому, на мою думку, у цьому випадку потрібно мати законодавство більш гнучке, де мають бути виключення для екстремальних ситуацій. Бо як загине ліс, то загинуть і всі ті, заради кого ми влаштовували цей місячник тиші, бо порушуються всі процеси, кормова база,і так далі, окрім, можливо, декількох видів. Тому у цьому питанні потрібно мати гнучкий механізм. 
І, звісно, встановлюються обмеження господарської діяльності в період масового розмноження тварин, птахів. Так, наприклад, клести розмножуються зимою – у лютому. Але якщо кожен вид враховувати, то можна на увесь рік заборонити господарську діяльність, сказати що цілий рік відбувається процес розмноження, потім йде ріст молодняку, а потім у них період розмноження – теж не можна заважати тваринам.. Потрібен розумний підхід. Необхідно зважити підхід науковців і насамперед орієнтуватися на рідкісні види, червонокнижні види і так далі. Якщо буде такий комплексний підхід, то у нас не буде втрат у лісовому господарстві, і одночасно ми збережемо біологічне різноманіття. У будь-якому питанні не можна впадати в крайнощі – це головний підхід, який має бути. Я – орнітолог, тому я за те, щоб птахів охороняти, щоб їм створювати спокій, але цей підхід має бути чітко розрахований: що саме тут ми маємо набагато більшу вигоду для природи і для людини від того, що введемо цей період, ніж якщо ми дозволимо господарську діяльність".

Міністерство аграрної політики та продовольства УкраїниМіністерство екології та природних ресурсів України

https://www.youtube.com/watch?v=2tS2Mq4tF8U

ВІДКРИТО СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ 2018 року

Минулої суботи, 18 серпня, на Луганщині було відкрито сезон полювання на пернату дичину. Цієї події чотири роки очікували всі мисливці Старобільського та Новопсковського районів.

Нажаль через те, що на території Луганської області діє операція об’єднаних сил, введені додаткові обмеження в виборі місць полювання. Полювання дозволено виключно на водно-болотних угіддях, списки яких погоджені з військовими.

Новопсковський район

Обход №1

-

-

Обход №2

48 га

землі Осинівської с/р

Обход №3

234 га

землі Донцівької с/р; Землі Заайдарівської с/р

Обход №4

104 га

Землі Новопсковської с/р; Землі Риб’янцівської с/р

Обход №5

211 га

Землі Закотненської с/р; Земля Пісківської с/р

Старобільський район

Обход №1

-

-

Обход №2

40 га

Землі Лиманської с/р (с. Проїждже, с. Дубейкове)

Обход №3

25 га

Землі Садківської с/р

Обход №4

57 га

Землі Підгорівської с/р; Землі Курячівської с/р

Обход №5

101 га

Землі Н.Покровської с/р

* нумерація водойм згідно номеру обходу.

Полювання проводяться в суботу та неділю (за додатковою інформацією. щодо часу та місць полювання звертайтесь до єгерської служби Старобільський район - тел.. 0953607926; Новопсковський район – 0999257007) . Вартість разової відстільної карточки складає – 100,00 грн.

Бажаємо всім мисливцям гарного відпочину та вдалого полювання.

ДП «Старобільське ЛМГ»

Ми маємо робити все необхідне, щоб зупинити масове всихання лісів, - Володимир Бондар

 

Ситуація з масовим всиханням лісів, зокрема соснових на Поліссі, у цьому році стала вкрай критичною. Замовчувати цю проблему не потрібно. На цьому наголосив заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час наради з лісівниками та працівниками лісозахисних підприємств.

За його словами, дійсно є певне несприйняття у суспільстві та серед представників місцевої влади щодо необхідності здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах України. Однак, лісівникам потрібно проводити системну роботу з метою обґрунтування своїх дій.

«Якщо ми не будемо виконувати роботу з оздоровлення лісу, то потім суспільство з нас спитає, чому ми не зберегли ліс. Якщо є необхідність проводити санітарні заходи, то їх потрібно робити. При цьому, широко пояснюючи населенню, місцевим депутатам та громадським активістам мету, з якою проводяться рубки», - підкреслив заступник Голови відомства.

Він додав, що лише у співпраці та діалозі з суспільством можна досягти результату. Як приклад, Володимир Бондар навів ситуацію на Волині, де за цей рік проведено більше 50 семінарів, виїзних нарад та громадських обговорень щодо необхідності здійснення санітарно-оздоровчих заходів у лісах.

Також під час наради зазначалося, що лісівники для виправлення ситуації із масовим всиханням проводять санітарні рубки та відновлюють ці місця новими лісами. Проте, певні бюрократичні перепони та заборони не дають можливості здійснювати санітарно-оздоровчі заходи у повній мірі. Окрім того, у зв’язку з поступовим збільшенням обсягів таких рубок, призупиняються рубки головного користування, щоб не наносити шкоду навколишньому середовищу.

«Так, ситуація складна, адже на сьогодні лише на Поліссі більше 120 тис. га всихаючої через шкідники сосни. Загалом по Україні 350 тис. га різного ступеня всихання дерев. Ми вже йдемо позаду проблеми. У той час, як лісівники в Європі працюють на її попередження. Щоб виправити ситуацію ми підготували зміни до санітарних правил, які дозволять швидко реагувати на спалахи хвороб та шкідників. І зараз розпочали роботу з узгодження. Ми готові до цієї роботи, і будемо відстоювати свою позицію, обговорювати та консолідовано приймати рішення», - повідомив Володимир Бондар.

 

Проект змін до Санітарних правил у лісах України

 

 

 

Размер ущерба нанесенного незаконной вырубкой

хвойных деревьев возрастом до 41 года, в декабре 2017 года

 

Согласно Постановлению КМУ №665 от 23.06.2008г. в декабре – январе размер такс увеличивается в 3 раза.

 

Диаметр, см

Количество деревьев

Такса (Пост. КМУ №665)

Такса на 2017 год (с учетом индексации)

Увеличение в 3 раза

до 10

1

42

133,09

399,27

10,1-14

1

74

234,50

<

Copyright MyCorp © 2021