ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
"СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"Меню сайту
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Вхід


Місця відпочинку у лісі

Ліс - крім функції давати високоякісну деревину, має здатність благотворної емоційної дії на людину, почуття радості і насолоди. Природа за допомогою фарб, кольорів, запахів, звуків діє на організм людини.
Однією з напрямків діяльності лісового господарства є задоволення зростаючих потреб населення в лісовому відпочинку.
Вимогою часу є залучення нових лісових площ до використання з рекреаційною метою, а це вимагає проведення в них лісівничих заходів, необхідна відповідна підготовка лісу до такого використання. Збільшення кількості місць відпочинку в лісах, їх розширення є для нас перспективним.
На жаль, мешканці Луганщини ще не звикли відпочивати культурно, аби нічого не зламати, не понівечити, не залишити після свого відпочинку, купи сміття чи бодай автографа на лавці, столику, змайстрованому лісівниками для них же.
Здавалося б, користуйтесь на здоров’я! Лишень залишіть іще комусь після себе… Ще не готові наші мешканці відпочивати з культурою. І чи будуть колись готові?!
Укотре просимо всіх відвідувачів відпочивати охайно й залишатися людьми. «Заходь у ліс, як у храм!» Дотримуйтесь цієї істини, любіть природу, поважайте працю лісівників.

 

 

 

 


Copyright MyCorp © 2021