ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
"СТАРОБІЛЬСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"Меню сайту
Статистика
Яндекс.Метрика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Вхід


У ДП "Старобільське ЛМГ" на постійну роботу необхідні кваліфіковані спеціалісти на наступні посади:

Старобільський район:

- Лісничий - 1 вакансія

- Майстер лісу - 1 вакансія

- Єгер - 5 вакансій

- Водій на автомобіль КАМАЗ з причепом - 1 вакансія

Новопсковський район:

- Помічник лісничого - 1 вакансія 

- Майстер лісу - 3 вакансії;

- Єгер - 1 вакансія

 

1. КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО ЛІСНИЧОГО. Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією: для магістра або спеціаліста - не менше 3 років, бакалавра - не менше 5 років.

2. КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО ПОМІЧНИКА ЛІСНИЧОГО. Повна, базова або неповна вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст). Для спеціаліста та бакалавра - без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста - стаж роботи за професією не менше 3 років.

3. КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО МАЙСТРА ЛІСУ. Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Для бакалавра - без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста - стаж роботи за професією не менше 1 року.

4. КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ ДО ЄГЕРЯ. Професійно – технічна освіта без вимог до стажу роботи або повниа чи базова загальна середня освіта, професійна підготовка на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж практичної  роботи за професією не менше 1 року.

 


Copyright MyCorp © 2021